PROJELERİMİZ

Hakkımızda

Sifka Yapı Ltd. Şti. 1997 yılından İbrahim KAYA tarafından şahıs firması olarak faaliyetlerine başladı. 2010 yılında Sifka Yapı Ltd. Şti. unvanı ile şirket statüsü kazandı. Genel olarak inşaat iç ve dış dekorasyon işlerinde taşeronluk ve alt taşeronluk hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Her türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi prensibiyle çok sayıda referansımız bulunmaktadır.

Başlıca Sanayi Yapıları, Sosyal ve Ticari Yapılar, Konutlar, Alışveriş Merkezler, Kamu Kuruluşları, yapılarında tecrübeli mimar, mühendis ve teknik personelimizle hizmet vermekteyiz.

Sifka Yapı Ltd. Şti. kurulduğu günden bugüne, amaçları ve hedefleri doğrultusunda inşaat sektöründeki faaliyetlerini yetenekli, tecrübeli, iyi eğitim görmüş, sektörün alt yapısını iyi tanıyan teknik kadrosundan aldığı güçle faaliyetlerine emin adımlarla devam etmektedir.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni proje ile hedeflerimizi de bir adım öteye taşımaktayız.